Czyszczenie katalizatorów Szczecin


Skuteczne czyszczenie katalizatorów w Szczecinie

W trosce o środowisko naturalne samochody powinny mieć katalizatory. Dzięki temu spaliny nie emitują do atmosfery szkodliwych substancji. Warto jednak wiedzieć, że w wyniku długotrwałej eksploatacji katalizatory się zapychają i tym samym nie są w stanie wykonać powierzonych im zadań. Co więcej, kiedy nasze auto traci moc to mamy dobitny sygnał, że jest coś nie tak z katalizatorem.

Co należy wówczas zrobić?

Możliwości w zasadzie są dwie, bo można wymienić katalizator na nowy bądź też poddać go czyszczeniu. Pierwsza opcja, zwłaszcza przy stosunkowo nowych autach jest horrendalnie droga. Zatem zdecydowanie lepszym wyborem jest poddanie czyszczeniu nasz katalizator. Trzeba jednak uprzednio sprawdzić, czy nie jest on uszkodzony, bo ten fakt dyskwalifikuje możliwość regeneracji. Zaleca się więc przy zaistnieniu problemów z katalizatorem odwiedzić zaufany serwis naprawczy, aby tam rozwiązać swój problem. Oczywiście znają się kierowcy, którzy będą chcieli wykonać ten proces na własną rękę, lecz dla ogółu nie jest to wskazane.

Lepiej nie ryzykować i od razu przekazać katalizator fachowcom

Za sprawą wizyty w dobrym warsztacie samochodowym będziemy mieć gwarancję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Co więcej, my o nic nie musimy się w zasadzie martwić w takim przypadku i wystarczy tylko poczekać na odbiór pojazdu. Mechanik zdemontuje katalizator i po oględzinach zdecyduje, co należy z nim zrobić. Już wstępnie czyszczenie pozwala ocenić czy trzeba kupić nowy katalizator lub też można regenerować ten posiadany. Serwis samochodowy posiada na nowoczesny sprzęt, który daje możliwość w profesjonalny sposób wyczyścić katalizator tak, aby służył nam, jak nowy. Proces ten trwa nie tylko efektywnie, ale też znacznie szybciej niż dałoby się to zrobić w domowych warunkach. Warto zresztą zaznaczyć, że na samym czyszczeniu usługa się nie kończy, ponieważ sprawdza się jego parametry. Musi on mieć je przynajmniej zbliżone do tych nowych. Po zamontowaniu katalizatora kasuje się ewentualne błędy w komputerze pokładowym.

Reasumując czyszczenie katalizatora przez znający się na rzeczy serwis samochodowy to najlepsza rzecz, jaką możemy zrobić w przypadku wystąpienia z nim problemów. Nie tylko będziemy mieć to wykonane dobrze, ale też niepotrzebnie nie będziemy tracić swojego cennego czasu.Regeneracja
turbosprężarekRegeneracja
osprzętu turbinSkup i sprzedaż
turbosprężarekSerwis turbosprężarek


Nasze usługi obejmują kompleksową naprawę turbosprężarek oraz precyzyjne czyszczenie filtrów cząstek stałych. Podczas pracy wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia z nowoczesnego parku maszyn, które pozwalają na zwiększenie efektywności oraz zoptymalizowanie procesu regeneracji.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!


Skontaktuj się z namiAdres siedziby

TurboPort Sp. z o.o.
ul. Hrubieszowska 1
71-047 Szczecin
NIP: 852-26-18-140
KRS: 0000596322
REGON: 363494720


Zadzwoń teraz

+48 603 100 002
+48 603 100 234
+49 177 777 56 96

Doradzimy, podpowiemy i rozwiążemy Twój problem.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu:

Pon. - Pt.: 9:00 - 16:00
Sob.: 10:00 - 12:00

Darmowa wycena