FAQ – najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedź na pytanie


1Ile kosztuje regeneracja filtra cząstek stałych?
Cena podstawowej regeneracji filtra cząstek wynosi 492 zł. Jeżeli układ wydechowy zawiera osobno katalizator i filtr cząstek stałych, naprawa dotyczyć będzie obydwu urządzeń. Koszt czyszczenia katalizatora wynosi 369 zł. Dla warsztatów na stałe współpracujących przewidujemy atrakcyjne rabaty.
2Ile kosztuje regeneracja turbosprężarki?
Cena zależy od rodzaju uszkodzenia. W przypadku podstawowej naprawy, która obejmuje wymianę koła kompresji, wałka, talerzyka oraz wszystkich elementów smarujących i uszczelniających całkowity koszt wynosi 799 zł. Jeżeli uszkodzenie dotyczy także rdzenia, zmiennej geometrii, kolektora wylotowego, actuatora, zaworu wastegate lub sterownika, naprawa turbosprężarki jest wyceniana indywidualnie. Warsztaty, które nawiązują z nami stałą współpracę honorujemy atrakcyjnymi zniżkami.
3Jak długo trwa regeneracja filtra cząstek stałych (DPF)?
Zazwyczaj zajmuje ona od 60 do 90 minut, lecz w przypadku filtrów o znacznym stopniu zabrudzenia może przedłużyć się do około dwóch godzin. W tym czasie wykonujemy diagnostykę, testy, kąpiel wysokociśnieniową i suszenie oraz przygotowujemy raporty.
4Czy oferujecie oryginalne turbosprężarki?
Tak, regenerujemy wyłącznie oryginalne urządzenia. W procesie naprawy używamy wyłącznie podzespołów renomowanych producentów. UWAGA! Nie wymieniamy podróbek na oryginalne turbosprężarki z naszego magazynu.
5Czy świadczycie usługi związane z montażem turbosprężarek i DPF-ów?
Nie, regenerujemy tylko wymontowane urządzenia. Chętnie jednak polecimy sprawdzony warsztat, który sprawnie wymontuje, a następnie zamontuje zregenerowany sprzęt w jak najkrótszym czasie.
6Czy otrzymam gwarancję na regenerowane turbosprężarki i filtry cząstek stałych?
Oczywiście! Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprawność oferowanych przez nas turbosprężarek, dlatego udzielamy na nie 24-miesięcznej gwarancji, bez limitu przejechanych kilometrów. Aby uzyskać gwarancję, wystarczy spełnić wymagania związane z wymianą urządzenia. W przypadku filtrów po regeneracji gwarancja obejmuje 12 miesięcy.
7Jak długo trwa regeneracja turbosprężarki?
Większość popularnych modeli turbosprężarek jest dostępna od ręki. Pozostałe urządzenia naprawiamy w przedziale od 24 do 48 godzin. Czas wykonania usługi zależy od dostępności części zamiennych.
8Gdzie znajdę numer turbosprężarki?
Numer, dzięki któremu dokonasz identyfikacji urządzenia jest zwykle wygrawerowany na tabliczce przyczepionej do aluminiowej części turbosprężarki. W razie problemów z jego znalezieniem, skontaktuj się z naszym zespołem.
9Czy skupujecie uszkodzone turbosprężarki?
Tak, chętnie odkupimy od Ciebie urządzenie, które nadaje się zregenerowania. Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!


Skontaktuj się z namiAdres siedziby

TurboPort Sp. z o.o.
ul. Hrubieszowska 1
71-047 Szczecin
NIP: 852-26-18-140
KRS: 0000596322
REGON: 363494720


Zadzwoń teraz

+48 603 100 002

Doradzimy, podpowiemy i rozwiążemy Twój problem.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu:

Pon. - Pt.: 9:00 - 16:00
Sob.: 10:00 - 12:00

Darmowa wycena