Regeneracja turbosprężarek


regeneracja-turbosprezarki

Regenerujemy wszystkie modele turbosprężarek – szybko i skutecznie

Naprawiamy urządzenia z wykorzystaniem nowych części zamiennych, które pochodzą od renomowanych, europejskich producentów. Oprócz dostarczenia protokołu z wyważania wysokoobrotowego udzielimy Ci wskazówek na temat montażu oraz prawidłowej eksploatacji.

W większości przypadków możemy też wskazać przyczynę awarii w pojeździe i doradzić Ci, jak ją wyeliminować, by wydłużyć czas sprawności turbosprężarki.


Zobacz, dlaczego warto nam zaufać:

Cenimy Twój czas

Dzięki rozbudowanej bazie zregenerowanych turbosprężarek możemy od ręki wymienić większość uszkodzonych urządzeń na w pełni sprawne. Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwia nam ekspresową naprawę turbin w ciągu 24 godzin.

Optymalizujemy koszty

Starannie wyważamy wałki i rdzenie, bazując na metodach uznawanych za najlepsze na świecie. Skutkuje to wydłużeniem trwałości turbosprężarek i przekłada się na oszczędności dla naszych klientów.

Naprawiamy wszystkie modele

Użycie innowacyjnych technologii i urządzeń z naszego parku maszyn pozwala na regenerację każdego modelu oryginalnej turbosprężarki - dzięki temu naprawisz je wszystkie w jednym miejscu.

Dbamy o wysoką jakość

Wiemy, jak ważne jest zaufanie klientów, dlatego profesjonalnie regenerujemy turbosprężarki, korzystając z precyzyjnych urządzeń Schenck i Viscom. Wysokie standardy naszych usług potwierdzają rekomendacje stałych klientów oraz certyfikat przyznany przez firmę Schenck.

Udzielamy 2-letniej gwarancji

Zregenerowane przez nas turbosprężarki mają zwiększoną trwałość i działają bezawaryjnie przez długi czas. Jesteśmy pewni jakości naprawionych urządzeń, dlatego dajemy na nie 2-letnią gwarancję, niezależnie od liczby przejechanych kilometrów.

Regeneracja
turbosprężarekRegeneracja
osprzętu turbinSkup i sprzedaż
turbosprężarekSerwis turbosprężarek


Nasze usługi obejmują kompleksową naprawę turbosprężarek oraz precyzyjne czyszczenie filtrów cząstek stałych. Podczas pracy wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia z nowoczesnego parku maszyn, które pozwalają na zwiększenie efektywności oraz zoptymalizowanie procesu regeneracji.


O co chodzi w działaniu turbosprężarki

Turbosprężarka to wirnikowa maszyna niezbędna do funkcjonowania silnika spalinowego-służy do jego doładowywania. W jej skład wchodzi turbina i sprężarka, osadzone są one na wspólnym wale. Maszyny te muszą pracować w niezwykle trudnych warunkach. Prędkości obrotowe mogą osiągać nawet 200 tysięcy obrotów na minutę. Spaliny wydzielane z silników korzystających z turbosprężarek osiągają temperaturę nawet do 1000 stopni Celsjusza. Ze względu na tak wysoką temperaturę oraz pulsacje ciśnienia spalin, turbosprężarki wymagają użycia ulepszonych materiałów na elementy takie jak: turbiny, sprężarki, wirniki, kadłuby, łożyska ślizgowe oraz wałki. Pomimo tych zabezpieczeń ważna jest zarówno konserwacja, jak i szybka naprawa ewentualnych uszkodzeń.

Do utrzymania dobrej kondycji turbosprężarki konieczne jest odpowiednie dbanie o nią. Należy pamiętać o regularnej wymianie oleju przynajmniej raz do roku. Jednak nie zawsze uda nam się uchronić turbosprężarkę przed niefortunnym zepsuciem. Ta niezwykle odporna maszyna często może ulec uszkodzeniom. Najczęstsze z nich to m. in. zanieczyszczenia dostające się do środka wraz z w zasysanym powietrzem, zanieczyszczenia znajdujące się w spalinach, zanieczyszczenia oleju, za niski poziom oleju, osad węglowy, który powstaje w wyniku zbyt wysokiej temperatury spalin. W takich przypadkach warto udać się do specjalistycznej firmy jaką jest Turboport gdzie zajmiemy się naprawą, czyszczeniem oraz zabezpieczeniem naszej turbosprężarki przed dalszymi uszkodzeniami w przyszłości. Z pewnością wybór serwisu Turboport, oferującego profesjonalne usługi jest lepszą opcją niż próba naprawy turbosprężarki na własną rękę. Osoby zajmujące się naprawą turbosprężarek zawodowo mają większe umiejętności i doświadczenie niż amator. Znamy się na specyfice budowy i działaniu tej maszyny. Do dobrej naprawy i konserwacji turbosprężarki niezbędne jest jej dokładne obejrzenie, nie tylko gołym okiem. Szczegółowa analiza turbosprężarki wymaga jej diagnostyki za pomocą profesjonalnego mikroskopu cyfrowego. Takie oględziny możliwe są Turboport na wysokim poziomie dbając o najdrobniejsze szczegóły. Następnym krokiem w naprawie turbosprężarki jest jej kompleksowe czyszczenie nawet najdrobniejszych elementów za pomocą specjalnych myjek. Po procesie czyszczenia konieczna jest wymiana wszystkich wadliwych i uszkodzonych elementów.

Największą korzyścią płynącą z korzystania z usług firmy Turboport, jest profesjonalna naprawa sprężarki oraz gwarancja, że możesz nam zaufać. Oddając zepsutą turbosprężarkę w nasze ręce, możesz mieć pewność profesjonalnego podejścia i naprawy sprzętu. Usługi świadczymy wykorzystując zdobytą przez wiele lat wiedzę profesjonalistów, osoby z doświadczeniem są znacznie lepszym i bezpieczniejszym wyborem niż działanie na własną rękę.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!


Skontaktuj się z namiAdres siedziby

TurboPort Sp. z o.o.
ul. Hrubieszowska 1
71-047 Szczecin
NIP: 852-26-18-140
KRS: 0000596322
REGON: 363494720


Zadzwoń teraz

+48 603 100 002
+48 603 100 234
+49 177 777 56 96

Doradzimy, podpowiemy i rozwiążemy Twój problem.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji 6 dni w tygodniu:

Pon. - Pt.: 9:00 - 16:00
Sob.: 10:00 - 12:00

Darmowa wycena